Akıllı İnterkom Ürünler 2017-10-31T09:24:52+00:00

CorePrime 7” Dokunmatik Ekran

CorePrime 7” Dokunmatik Ekran, Akıllı İnterkom Sistemlerinin merkezidir. Sistemin SIP interkom kabiliyeti, Pano tipi Dijital I/0 Modül ile birlikte alarm sistemi kabiliyeti ve akıllı kontrolleri ve sistemin uzaktan erişimi dokunmatik ekran tarafından gerçekleştirilmektedir.

Teknik Detaylar
Teknik Detaylar

Dijital I/O Modül

Dijital I/0 Modül, CorePrime ekranının dijital alarm sensör bağlantılarını ve akıllı kontrollerini sağlayan ray tipi pano ürünüdür.

Teknik Detaylar
Teknik Detaylar

Apartman Tipi Dokunmatik Zil Paneli

Apartman tipi dokunmatik zil paneli, çok daireli projeler için ideal bir zil panelidir. 7” dokunmatik ekranı sayesinde kullanıcılar kolaylıkla istediği daireyle iletişime geçebilir, suya ve toza karşı IP65 düzeyinde dayanıklılığı sayesinde dış mekanda da kullanılabilmektedir.

Teknik Detaylar
Teknik Detaylar

Villa Tipi Zil Paneli

SIP tabanlı Villa tipi zil paneli, müstakil konut ve ofisler için ideal bir üründür. IP65 düzeyindeki suya ve toza karşı dayanıklılığı sayesinde dış mekanda da uzun yıllar kullanılabilmektedir. RFID kart okuyucusu ile de kapı girişlerinde kolaylık sağlar.

Teknik Detaylar
Teknik Detaylar

7″ SIP Daire İçi Paneli

SIP tabanlı daire içi panel, sadece interkom özellikleri talep edilen projelerde uygun fiyatlı bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Karma yapıdaki projelerde SIP desteği sayesinde projelendirmeyi kolaylaştırır.

Teknik Detaylar
Teknik Detaylar

Güvenlik Konsolu

SIP tabanlı güvenlik konsolu, projelerdeki güvenlik noktasında dairelerle görüşme için kullanılan bir telefondur. USB girişi ile harici kamera bağlantısını destekler ve bu sayede daire sakini arandığında güvenlik noktasının içini değil, gelen misafiri görüntüleyebilir.

Teknik Detaylar
Teknik Detaylar