Yeni Ürün Grubumuz: Core Prime Akıllı İnterkom

Giderek dijitalleşen günlük hayatımızda, en çok vakit geçirdiğimiz mekanlar olan evlerimiz ve ofislerimiz de bu dijital dönüşümü yaşıyor. Başta evlerimizin kendisi olmak üzere, kullandığımız her türlü ürün akıllı hale gelmeye başladı. Ancak hayatımızın çok önemli bir parçası bu dijital dönüşümü henüz yaşamadı. Bina içi haberleşmede kullandığımız, artık neredeyse her binada varolan diyafon sistemleri bu dönüşüme henüz ayak uyduramadı.

Geleneksek diyafonların tümünün ortak noktası, estetikten uzak olup eski teknolojileri kullanmaları ve stabil çalışmamalarıdır. Core olarak, CorePrime ürün grubumuzla interkom sistemlerinde dijital bir dönüşüm başlatarak bu sistemleri günümüz teknolojilerine uyumlu hale getirmeyi ve temel interkom özelliklerine ek yeni özellikler katmayı planladık.

CorePrime ile tüm binaların temel ihtiyacı olan interkom sistemleri dijitalleşecek, bu sistemler dijital dönüşümün merkezi haline gelecek ve temel interkom özelliklerinin yanında birçok yeni fonksiyon kazanarak kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak.

2018-01-19T11:18:39+00:00 October 16th, 2017|Blog|0 Comments