Hakkımızda 2018-01-02T14:50:40+00:00

İletişim

Merkez Ofis

Cumhuriyet Bulvarı No:82 D:8/802
Pasaport Konak/İZMİR
T: +90 232 483 71 62
F: +90 232 483 71 66
info@coreakilliev.com

İstanbul Ar-Ge Ofisi

Büyükdere Cad. Ecza Sok.
No:4Nart-Polcenter Levent/İstanbul
T: +90 212 999 89 25
info@coreakilliev.com

Bize Ulaşın

İsim

E-mail

Konu

Mesajınız

[recaptcha id:captcha class:captcha]

Hakkımızda

Core Akıllı Ev Sistemleri, hayatınızı kolaylaştırmak için sunmuş olduğu akıllı ev sistemi çözümleriyle yetinmeyerek daha yenilikçi, daha akıllı, kolay uygulanabilir ve ulaşılabilir bir sistem geliştirdi. Bu sayede mevcut bütün akıllı ev sistemi çözümlerinden bir adım ileriye giderek yeni nesil akıllı ev çözümlerini yarattı.

 

AR-GE faaliyetleri gerçekleştirmek için 2013 yılında kurulan Core Akıllı Ev Sistemleri, sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımıyla kısa sürede ülke çapında önemli markalar arasında yerini aldı.
2017 yılına gelindiğinde Core Akıllı Ev, Z-Wave uyumlu cihazlarının yanı sıra başta sesle kontrol olmak üzere; CoreSense adını verdiği konum belirleme teknolojsi, Apple Watch Uygulaması dahil olmak üzere birçok mobil cihazla uyumlu mobil uygulaması, CoreTouch 10’’ Dokunmatik Ekranı, Site İçi Concierge Sistemi ve İnterkom Çağrı Yönlendirme Servisi gibi sektörde fark yaratan yazılım ve donanımlarını bünyesine barındıran bir teknoloji firması haline geldi.
Core Akıllı Ev, kendi yazılım ve donanımlarına ek olarak her biri konusunda uzman markaların ürünleriyle yapmış olduğu entegrasyonlar sayesinde evlerin en kompleks ihtiyaçlarını dahi karşılayabilmektedir. Gelişmiş entegrasyon kabiliyeti ve “Nesnelerin interneti – iOT” kavramına uyumlu altyapısı sayesinde evlerdeki birçok dijital ürünle iletişime geçebilir.
Core, farklı markalarla da entegrasyonlar geliştirmeye devam ederek kullanıcılarına bunlara benzer birçok deneyimi yaşatmayı ve onların hayatlarını daha konforlu, güvenli ve tasarruflu hale getirmeyi hedefliyor.